Këngëtarja nga Shqipëria, Ingrit Gjoni ka sjell këngën e re ‘Hasta la vista’ në bashkëpunim me Ada Lukën dhe Foggy, shkruan lajmi net.

Muzikën e këngës e ka bërë Marsel Gunga ndërsa tekstin e kësaj kënge ritmike e ka shkruar 2Step.

Pritet që kënga të pëlqehet nga publiku shqiptar dhe fansat e artistëve. /Lajmi.net/