Inter dhe Milan zhvillojnë derbin e Milanos në Serie A të dielën.

Dy ditë para ndeshjes tashmë mund të thuhet se është thyer një rekord.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se Inter si skuadër vendase do të përfitojë 4.5 milionë euro nga shitja e biletave, përcjell “lajmi.net”.

Bëhet fjalë për një shifër rekorde për një ndeshje në Serie A. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here