Ajo ka vendosur që të pushojë për disa ditë në bregdet dhe nga atje po kujdeset për ndjekësit e saj në rrjete sociale që t’u sjell vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Irina ka publikuar disa imazhe në Instagram në të cilat shfaqet në top-formë dhe duket se po shijon maksimalisht pushimin.

Modelja nuk ka shumë kohë që kishte sjellë në jetë vajzën Lea, nga lidhja me Bradley Cooper. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here