Fjala është për Drita Stublla, e cila po ashtu njihet edhe si motra e dizajnerës Lia, shkruan lajmi.net

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale dhe një fotografi që ka publikuar së fundmi, ka treguar sa seksi është.

Madje, asaj dukej sikur do t’i ‘shpërthente’ gjoksi bombastik!/Lajmi.net/

28944645_1066454003492862_811912162_o

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here