Sipas policisë nxënësi  është dërguar për tretman mjekësor.

Polica ka njoftuar se ky ka qenë një aksident dhe se për këtë rast nuk ka të dyshuar.

“Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar, nxënës në shkollë të mesme ka rënë nga dritarja e katit të dytë dhe është përplasur në tokë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Nuk raportohet për të dyshuar”, thuhet në njoftim. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here