Kallashi ka një mesazh për politikanin që i ofroi 1 milion euro : Nuk shitem as për 2 milion , s’më lejon as prapanica ime.

”E vërteta është se ai mi ka afruar 1 milion, por ndoshta jo vetëm për një natë. S’besoj që ka edhe aq budalla politikan që afron aq para për një natë – thotë Kallashi për revistën Kosovarja.[kicustom_gallery source=”media:13339,13337,13338″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”180″ height=”200″ title=”never”][ads2]Ne prapë e kontaktuam Kallashin , dhe tentuam të mësojmë diçka më shumë lidhur me politikanin që i ofrojë 1 milion euro , mirpo ajo nuk pranoi të zbuloj emrin, apo prej nga vjen politikani në fjalë. /Kosova-Info.com[kicustom_gallery source=”media: 13329″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”615″ height=”415″ title=”never”]

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here