E pasi jemi në fillim të Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’, përpos ndeshjeve të shumta dhe interesante padyshim se nuk ka si të mungojë edhe modelja amerikane me fotografitë provokuese që publikon, shkruan lajmi net.

Duke qenë një nga modelet më të ndjekura në rrjete sociale, Ratajkowski nuk heziton t’i shpërblej ndjekësit me poza të ndryshme dhe tejet seksi.

Fotografitë që ajo publikon në Instagram, pëlqehen dhe komentohen vazhdimisht nga miliona ndjekësit që ka.

Më poshtë Lajmi.net ju sjell disa nga imazhet mahnitëse të Emily e cila ju bën verën edhe më të ‘nxehtë. /Lajmi.net/

💙 @inamorataswim 📸 @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Saturday morning selfie 🖤

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here