E në këtë imazh, Ermal dhe Ariana Fejzullahu duken më elegant se kurrë më parë, shkruan lajmi.net

Ata shihen se janë veshur e rregulluar për ndonjë aheng, por nuk kanë dhënë detaje shtesë lidhur me këtë çështje.

Duke e zgjedhur ngjyrën e zezë si identifikim, çifti u komentua nga ndjekësit e tyre, duke i lavdëruar për pamjen.

Në këtë foto, po ashtu vërehet një rënie e lehtë e peshës së Ermalit./Lajmi.net/

💏

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here