Megjithatë, përpos që është i pranishëm në koncerte dhe mbrëmje muzikore të shumta, ai gjen kohë edhe për familjen, shkruan lajmi.net.

Të paktën këtë e tregon përmes imazheve të njëpasnjëshme që publikon në llogarinë e tij, Instagram.

Ai ka shumë vite që është i martuar me Arianën, madje dyshja janë prindër të tre fëmijëve, Artit, Erës dhe Bunës.

Në këtë fotografinë e fundit që ka publikuar ata shihen se janë rregulluar për ndonjë aheng, të cilët duken më elegant se kurrë.

Ermali, tashmë është duke shijuar suksesin e këngës së fundit “Fshatarja ime”, në duet me Ledri Vulën, ku projekti numëron mbi 10 milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

💏

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here