Është fjala për bashkëpunimin e anëtarëve të grupit “On Records”, Fero dhe Sparksi që sot do lansonin “Mamacita”, shkruan lajmi.net.

Përmes një video të shpërndarë në Instagram reperi nga Gjilani tregon se projekti shtyhet për nesër.

“Na falni sot nuk publikohet Mamacita se osht Ramazani kshtu qe neser”, ka shkruar ai bashkangjitur me videon.

Kjo mbase është një tallje nga ana e reperit pasi që ky është vetëm fillimi i muajit të shenjtë. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here