Ajo, ishte dhe vazhdon të jetë edhe e preferuara e kolegëve të saj këngëtar, shkruan lajmi.net

Madje dikush nga ta rrënqethet sa herë dëgjon zërin e Elvanës dhe këtë e ka thënë vetë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

”Të dua përgjithmonë Elvana. Rrënqethem njësoj si ditën e parë që dëgjova zërin tënd” ka shkruar këngëtarja Besa e cila në kanalin zyrtar në Youtube posedon një numër jo të vogël projektesh, ndër to edhe disa duete shumë të suksesshme me disa prej këngëtarëve më IN të momentit./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here