Heroi i Gjermanisë në Kupën e Botës në vitin 2014, mund të ndërrojë skuadër këtë afat kalimtar të transferimeve.

Sipas raportimeve nga Anglia, Gotze po kërkohet nga pesë skuadra.

Bëhet fjalë për Marseille, Arsenal, Everton, West Ham dhe Valencia./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here