Mjaft biznese janë në pronësi të saj dhe mendimi për të patur trupin e saj në një shishe parfumi, i rezultoi i suksesshëm. Tani ajo e ka në treg këtë parfum dhe çdo kush që do trupin e Kim K, mund ta ketë në ‘dorë’…

Por e dini çka bërë Rashel Kolaneci me të pasmet e saj gjigande? Ajo ka menduar t’i pikturojë në thonjtë e saj, jo vetëm të pasmet, por edhe kurrizin.

Thoni të jetë frymëzuar nga vetja e saj këto ditë plazhi? Pasi pak ditë më parë ajo postoi disa foto nga plazhi ku shihej me bikini braziliane roze dhe njëjtë shihen edhe të thonjtë e saj. Nuk i dihet por vajza, Rashel sapo u dha një ide shumë COOL.

a56963a9-f3c6-4bd9-a3ea-4c03bc43b168.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here