Vajza e cila po ‘çmend’ rrjetin është  modelija që reklamon të brendshmet dhe që është njëra ndër më të ndjekurat, Sheniz Halil, shkruan lajmi.net

Por pavarësisht se i është bërë konkurente e fortë ka qenë Kim  ajo e cila i ka rekomanduar burrit  të saj që të jetë në kopërtinën e albumit të tij ‘The Life Of Pablo’./Lajmi.net/

s

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here