Kolumnisti egjptian, Salah Montaser, e ka një kërkesë për yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah.

Ai i ka kërkuar Salahut që të heqë mjekrën, përcjellë “Lajmi.net”.

Montaser mendon që Salah duhet të heqë mjekrën, sepse sipas tij ngjason me ekstremistë dhe terroristë.

Kjo kërkesë ka bërë bujë të madhe në opinion dhe tifozët kanë mbajtur krahun e lojtarit, duke e konsideruar atë si zgjedhje personale. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here