Jack Wilshere pritet të largohet nga Arsenal, pas përfundimit të këtij sezoni.

“The Sun” ka njoftuar se mesfushori anglez mund të mbetet në Premierligë duke nënshkruar me ekipin e Evertonit.

Wilshere së fundmi është përmendur edhe si objektiv i Milanit dhe Juventusit në Serie A. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here