Ata janë shpallur sportistët më të mirë të vitit që kemi lënë pas me sukseset e tyre në xhudo respektivisht në karate.

Ndërsa trajneri më i mirë edhe këtë vit u shpall Driton Kuka i cili po korr suksese të vazhdueshme me xhudistët e tij.

Më poshtë janë edhe çmimet tjera që janë ndarë në mbrëmjen e sotme:

Shpresat olimpike të vitit: Shpat Zeka, Donjeta Sadiku dhe Laura Fazliu

Kombetarja e vitit: Hendboll Femrat

Çmimi special – Nora Gjakova

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here