Ajo e ka publikuar një foto në Instagram ku duket tejet joshëse e veshur në bikini, shkruan lajmi.net

Ledina, njihet si një femër e cila kujdeset shumë që të duket sa më natyrshëm dhe tërheqëse e ani pse është nënë e dy fëmijëve u bën konkurencë të madhe vajzave të reja.

Së fundmi ajo dhe burri i  saj ish-kampioni i Kick boksit, Naim Kabashi e kanë festuar përvjetorin e dhjetë./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here