Këto ditë, këngëtarja Ledina Çelo po pushon në plazhet e Dubait dhe nga atje po sjell vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat vjen më joshëse se asnjëherë më parë, duke nxitur fantazinë e meshkujve e mbështetur me të pasme në një tub.

E mbështetur për një tubi, Ledina është fotografuar në bikinit që gati sa i zbulonin pjesët intime tërësisht.

Edhe pse 40 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve, këngëtarja u bën konkurrencë të gjithave me forma trupore. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here