Robert Lewandowski është duke konsideruar të ardhmen e tij në Bayern Munich.

“The Sun” ka njoftuar se ylli polak ka zgjuar interesim nga Chelsea, dhe skuadra e Real Madridit.

Lewandowski ka zhvilluar një takim sekret me menaxherin Pini Zahari, përcjell “lajmi.net”.

Temë diskutimi ishte plani për largimin e tij nga Bayern Munich. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here