Liverpooli ka bërë mrekullinë duke e mposhtur Manchester Cityn me rezultat 4-3.

Golat për skuadrën e Klopp I shënuan Oxlade-Chamberlain, Roberto Firmino, Sadio Mane dhe Mohamed Salah.

Ndërsa për skuadrën e Guardiolës shënuan Sane, Bernardo Silva dhe Ikay Guendogan.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here