Ata në pothuajse të gjitha paraqitjet e Luanës e përkrahin dhe e mbushin pafund me mesazhe të bukura, shkruan lajmi.net

Është Luana ajo e cila nuk nguron asnjëherë që tu përgjigjet veç e veç por edhe mesazhet e tyre t’i ndajë me ndjekësit në Instastory.

Pas suksesit të këngës së fundit ”Mi dhe fjalë mallit tim” ajo ka ardhur me një falënderim publik për ta ku thotë se ia kanë mbushur zemrën plotë./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here