Një të tipit ‘Audi’ e një të atij ‘Mercedes’ e kemi parë duke i ngarë dhe foto prej tyre publikonte shpesh nëpër rrjete sociale, por jo edhe me ‘Porsche’, shkruan lajmi.net

Tani sapo e ka publikuar një të tillë dhe duket shumë i lumtur në të, mirëpo Majk nuk ka treguar nëse e ka blerë këtë veturë luksoze apo vetëm e ka marrë me çira.

Ndryshe jeta e tij private gjithmonë është në fokusin e mediave rozë dhe në projekte muzikore është tejet i suksesshëm./Lajmi.net/

screenshot_3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here