Protestuesit me flamuj dhe me pankarta në duar këndojnë himnin e maqedonas dhe brohorasin “tradhtarë”, “kombi nuk është në shitje” dhe “shitës të shtetit”.

Aty vërehen edhe forca të shumta të policisë dhe mjete të rënda nga ana e saj. Protesta po vazhdon e qetë dhe deri më tani nuk është vërejtur ndonjë incident./alsat

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here