Orinda dhe Turi, Xhensila dhe Besi, Marina dhe Getoari, Lolita e Besniku, janë vetëm disa nga emrat të cilët janë komentuar shumë nga mediet për dasmat e tyre, shkruan lajmi.net

E përpos dasmave, tek familjet VIP ka pasur edhe fejesa, siç është ajo e djalit të Remzie Osmanit.

Si do që të jetë, edhe sonte ka një dasmë ku janë të ftuar shumë emra të njohur.

Shkëlqimi, djali i këngëtarit Muhamet Sejdiu sonte i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar.

E në këtë dasmë po marrin pjesë emra të njohur të skenës dhe politikës, siç janë Blero, Afrona, Vullnet Zhuniqi, Rexhep Selimi e të tjerë./Lajmi.net/

22405439_1618808678171235_4043189091085115890_n22429191_2402366693322151_1644035818_o22519121_1618808548171248_1464193160137526668_n

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here