Real Madridi po e mendon një transferim të madh.

“Los Blancos” kërkojnë me ngulm Kylian Mbappen e PSG-së, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Sport”, Reali po e përgatitë ofertën për anësorin francez.

PSG kërkon 180 milionë euro dhe Reali po provon të ulë çmimin. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here