Ajo kohët e fundit pranoi se ka hedhur poshtë mundësinë për të shkuar në ‘Love Island’, pasi që ishte në vitin 2015, shkrun dailymail transmeton lajmi net.

Modelja 31 vjeçare, kishte veshur një palë bikini të bardha e cila nuk lë vend as për imagjinatë me këto linja trupore bombastike.

Ajo hyn në mesin e modeleve të kolme, fiziku i së cilës pëlqehet dhe komentohet vazhdimisht në rrjete sociale.

Ylli televiziv, vazhdon të mbetet një nga fytyrat më atraktive të ekranit. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here