Dhe tani, Elsa Hosk ka qenë pjesëmarrëse në Kanë, e cila doli me një palë bikini të kuqe në pishinë, shkruan lajmi.net

Modelja e “Victoria’s Secret” ka mahnitur të gjitha me format trupore bombastike, ku dukej tejet provokuese.

Një fotografi e zjarrtë si kjo, ka filluar të pëlqehet dhe komentohet menjëherë nga mbi 4 milionë ndjekësit që ka.

Vlen të ceket se, modelja Hosk është pjesë e “Victoria’s Secret” që nga viti 2011. /Lajmi.net/

When the ☀️ was out

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here