Manchester United dëshiron ta forcojë mesfushën.

Sipas “Rai Sport”, United po mendon për lojtarin e Juventusit, Blaise Matuidi, përcjellë “Lajmi.net”.

Jose Mourinho kishte provuar të transferojë Matuidin edhe sa ishte te PSG, por nuk ia doli.

Me Paul Pogban dhe Ander Herreran jashtë forme, United mendon që Matuidi do t’i zgjidhte problemet e tyre në mesfushë. /Lajmi.net/

Blaise Matuidi Juventus Genoa 22012018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here