Kjo këngë e saj u prit tejet mirë nga publiku e njëkohësisht është kritikuar për vallëzimin seksi që ka sjell në klip, shkruan lajmi net.

Bashkëshorti i saj, Robert Berisha këtë javë në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net flet rreth atyre skenave të Norës.

Për të mësuar se çfarë thotë muzikanti Berisha, si i komenton këto dhe çfarë thotë për kritikat e njerëzve ndiqni rubrikën e mëposhtme. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here