Jeta luksoze e saj, lidhjet e dashurisë, karriera dhe veprimtaria janë gjithnjë në fokus të shtypit mediatik, shkruan lajmi net.

Megjithatë, në bazë të publikimeve që bën nuk mund të themi se nuk është e rrethuar nga fansat, edhe pse ka prej tyre që nuk e pëlqejnë atë.

Në një imazh të fundit që Morena ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit shihet një postim i saj kur shahet publikisht me një ndjekës.

Kjo lë të kuptohet që shumë nga fansat e këngëtares Taraku nuk pajtohen me gjërat që ajo bën, pavarësisht suksesit.

Kujtojmë që Morena është në lidhje me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani, ku dyshja më nuk po e fshehin lidhjen e tyre.

Ata u panë sot në jahtin e Sobhanit, ky i fundit dukej mjaft i dashuruar pas saj. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here