Por, ndër vite, Fajt ka ndryshuar në pamjen e tij të jashtme, saktësisht në flokë, shkruan lajmi.net

Ai dikur mbante flokët pothuajse tullac por tani ka ndryshuar shumë.

Fajt ka rritur flokët, duke i prere vetëm anash dhe është besnik i këtij stili që po i rri mjaft mirë./Lajmi.net/

screenshot_5 1003860_10151615208383883_600938650_n28945994_2507459292812890_1369838945_o

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here