Pasi jemi në prag të festës së Bajramit, Fero ka vendosur që ta gëzojë një familje në Komunën e Shtimes, shkruan lajmi net.

Këtë e ka bërë të ditur menaxheri i tij, Met Elshani i cili ka publikuar një video në Instagram, teksa shihet Fero me qese të mbushura.

“Fero sot nje familje qe rrit dy jetima ne komunen e Shtimes me disa dhurata jau embelsoj sadopak festen e madherishme Fiter Bajramin 🙏”, ka shkruar ai.

Përpos projekteve të suksesshme dhe koncerteve të shumta, Fero tashmë shquhet edhe për humanitetin  e tij. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here