Sytë e tifozëve brazilian janë të gjithë mbi Neymar pasi janë në ankth nëse “idhulli” i tyre do të jetë në gjendje të luaj në Botëror.

Vetëm pak ditë më parë Neymar deklaroi se është i frikësuar për gjendjen e tij në prag të fillimit të Botërorit, por mesa duket ai është në “top formë” dhe po kalon një kohë të qetë pranë të dashurës së tij.

Ylli i PSG ka publikuar disa foto intime me të dashurën e tij Bruna Marquezine ku të dy janë thuajse të zhveshur por të lumtur pranë njëri-tjetrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here