Ka tash e një kohë prej kur ajo është larguar prej trojeve shqiptare dhe po jeton pranë të fejuarit të saj, shkruan lajmi.net.

Afërdita dhe i fejuari çek, Jakub Kindl kanë bërë publike edhe datën e martesës, e që është 29 qershori.

Tashmë kanë filluar përgatitjet e dasmës, por krahas tyre ata po përgatiten edhe për të pasur linja perfekte trupore.

Në një video që ka postuar Afërdita në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet duke ushtruar bashkë me të fejuarin në palestër. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here