Megjithatë një fakt që e dinë të gjithë për reperin është pëlqimi i tij për Rihannën të cilës i thërret nuse. Së fundmi Noizy ka postuar një foto të bukuroshes nga Barbados dhe i uron fansave natën e mirë.

Të hëngërt morti, po të puqet toka me qiellin kjo nuk hyn në shtëpinë e Baçit, ne i duam nuset bardhoshe”, i komenton Dorina Mema.

“As Prena”, ja kthen Noizy duke lënë të kuptohet se Rihanna nuk paska shanse të jetë nusja reperit se prindërit e tij nuk do e pranonin./xing

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here