Maluma është ndër të paktët artistë që çdo kenge e kane HIT por ndryshe nga te tjere disa prej hiteve të tij kanë kaluar shifrën prej 1 miliard.

Së fundmi Maluma shihet te jete shume aktiv pasi pak me pare lancoi kengen e tij ne bashkepunim me Yandel, dhe se fundmi ka publikuar këngën e tij te fundit “El Prestamo” . Si duket nje kenge e re mund te vije se shpejti dhe kete herë mbase është një shqiptare fatlumja që mund të bashkëpunojë me yllin botëror. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Rita Ora-n dhe ju me siguri e keni humbur momentin kur Maluma ka postuar disa video teksa ‘shfrenohet’në club me këngëtaren.

Nëpërmjet videove mund të kuptohet se me shumë mundësi me vendosjen e hashtag-ut “#ChaoPapa” po na tregojnë një mundësi bashkëpunimi dhe kënga mund të quhet “Chao Papa” ose është thjesht një shprehje jo me rëndësi./intv.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here