Behgjet Pacolli

Takimi mbahet në ora 09:30.

Pacolli dhe Pejqinoviq-Buriq do të mbajnë një konferencë të përbashkët për media në ora 10:30.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here