Të shtunën çifti mbretëror Princi Harry dhe Meghan Markle i dhanë fund beqarisë në një ceremoni në kështjellën “Windsor” në Londër, shkruan lajmi net

Dyshja shkëmbyen unazat para 600 të ftuarve në Kishën e Shën Gjergjit madje edhe para mbretëreshës.

Princi Charles e kishte shoqëruar drejt altarit aktoren Markle, pasi i ati i saj ishte shumë i sëmurë ku ditë më parë pësoi sulm në zemër.

Pas fotografive të shumta që publikuan në rrjetet sociale së fundmi vjen edhe portreti familjar, që duken të mrekullueshëm e gjithë familja.

Vlen të ceket se pamja e Meghan Markle u komentua aq shumë, ku nuk munguan as polemikat ndërmjet fytyrave të njohura publike. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here