Data 17 maj është shumë e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca, kjo ngase në këtë ditë ajo feston ditëlinjden, shkruan lajmi.net.

Pas shumë urimeve që ka marrë nga familjarët, miqtë dhe kolegët, ajo zgjodhi të tregojë përmes një fotografie se si po duket në këtë ditë.

Marina kishte veshur një palë pantallona të zi, të shkurtër dhe një këmishë blu të kombinuar me të zezë.

“Vajza e ditëlindjes”, ka qenë mbishkrimi që moderatorja i la fotos, në të cilën pranoi shumë urime nga ndjekësit. /Lajmi.net/

#birthdaygirl 🎂

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here