Kjo se, kunati i Tunës, Robert Berisha tha se asnjëherë nuk do dëshironte ta takonte atë dhe këtë deklaratë ajo e ka shpërfillur totalisht, shkruan lajmi.net

E sot, këngëtarja Sejdi ka hedhur një video në Instastory ku shihet se ka hipur në një lodër rrëshqitëse për t’ia bërë qejfin djalit të saj Tianit.

Me këtë video, këngëtarja po ashtu ka argëtuar edhe veten, pasi është ‘kthyer’ pas në kohën kur ishte fëmijë./Lajmi.net/

screenshot_4

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here