Fjala është për projektin muzikor të titulluar ‘Për ty’, shkruan lajmi.net

Kënga është prodhim i Zzapp&Chirss dhe është finalizuar edhe me klip.

Ky projekt i saj është i dyti më radhë, pas suksesit që ajo kishte me këngën ‘Bora Janarit’ në bashkëpunim me Endrin./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here