Kështu ta japin përshtyjpen postimet që bën në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Në një të tillë ajo kishte shkruar se mezi po pret që të bëhet iftari dhe sot në një postim shihet se po e pret përball një pamje të mahnitshme.

Almeda foton e ka hedhur në Instastory dhe e ka lënë që ajo të flasë vetë duke mos shkruar ajo vetë asgjë./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here