Ajo ka lansuar këngën e re “Mi dhe flakë mallit tim” në bashkëpunim me yllin e muzikës shqiptare, Bujar Qamilin, shkruan lajmi net.

Për këtë këngë siç duket dyshja kanë punuar mjaft shumë në bazë të finalizimit të projektit, që edhe u prit mirë nga publiku.

Ndërkaq, së fundmi Luana ka vendosur që t’i tregoj edhe fansave për prapaskenat që kanë ndodhur gjatë xhirimeve.

“Një nga projektet më me qejf të realizuara”, ka shkruar ajo bashkangjitur videos.

Kënga e tyre” Mi dhe flakë mallit tim”, ka marrë mbi dy milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here