Lajmin e gëzueshëm e ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram nëpërmjet një fotografie ku ka shkruar edhe disa fjalë zemre, shkruan lajmi.net

‘’Adia jonë e shtrenjtë erdhi ne jetë me 12.03.2018! E bekoftë Zoti përgjithmonë dhe u rritë e fortë, e shëndetshme dhe plot dhëmbshuri! Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemerta!’’, ka shkruar Garo sot dy ditë pas lindjes.

Floriana aktualisht po jeton në Gjenevë me bashkëshortin e saj./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here