Vajza e këngëtarëve të famshëm Nora Istrefi dhe Robert Berisha, Renee, dje ka festuar tre vjetorin e lindjes, shkruan lajmi.net

Me ç’rast ishte bërë një organizim tejet mbresëlënës derisa çifti Berisha, janë përkujdesur për çdo gjë deri në detaje.

Sigurisht që nuk munguan as surprizat e bukura për vogëlushen, ndërkaq urimet ishin të shumta nga familjarët e saj.

Së fundmi, Nora ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku tregon festën përrallore që ata e bën për Renee-n.

Në bazë të imazhit, Renee dukej mjaft e lumtur derisa kishte zgjedhur fustanin e kaltër, përkundrazi vajzave që e duan ngjyrën rozë. /Lajmi.net/

Renee’s Birthday Party 🎉🎉🎂 @robertberishaofficial

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here