Bekon dhe Muaad janë reperët e suksesshëm të cilët janë bashkuar për ta sjell këtë projekt muzikor, shkruan lajmi.net

‘Ike larg’ mban titullin kënga e cila është punuar në studio të DonArbas dhe u pëlqye nga publiku.

Muaad njihet edhe për projekte të tjera muzikore e Bekon është këngëtar i ri dhe shumë i talentuar./Lajmi.net/

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here