Ylli i botës së shoubiznesit ka publikuar në Instagram një fotografi të vjetër të prindërve të saj, shkruan lajmi.net

Çifti në foto duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit ndërsa me të analizuar fotografinë shihet se Kim u ka ngjarë të dyve nga pak.

Babai i saj avokat në vitin 2003 ka ndërruar jetë për shkak se nuk ka mundur ta luftoj sëmundjen e kancerit.

Mbështetjen më të madhe Kim dhe motrat e saj e kanë pasur nga nëna e tyre e cila ishte dhe vazhdon akoma të jetë dora më e fortë të cilën ato e kanë shtrënguar dhe poashtu krahu më i ngrohtë për ta mbështetur kokën./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here