Pepe Reina u ka nënshtruar testeve mjekësore në Milan më 19 shkurt.

Portieri i Napolit do të nënshkruajë me “Rossonerët”, si futbollist i lirë, pas përfundimit të këtij sezoni.

Reina ka filluar të kritikohet nga tifozët e Napolit për vendimin e largimit nga “San Paolo” dhe transferimin në Milan. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here