I pyetur nëse ka kaluar natën me ndonjë vajzë që s’ia mban mend emrin, ai u përgjigj duke thënë “Po”.

Ndërsa në pyetjen provokuese se a e ka refuzuar atë ndonjë femër e estradës, Trimi u përgjigj se kjo gjë nuk ka ndodhur asnjëherë, transmeton lajmi.net

Trimi njihet njihet si një mashkull pas të cilit ‘çmenden’ vajzat andaj përgjigja e tij nuk ka pse na duket e çuditshme.

Ai poashtu është njëri prej reperëve shumë të dashur për publikun shqiptar dhe projekti i fundit që ka sjell me titull ‘Pa emër’ ka arritur të mbledh numër të madh klikimesh në kanalin zyrtar në Youtube./Lajmi.net/

☔️

A post shared by Trimi. (@trimijetullahu) on

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here